Business Ofis, Hazır Ofis konseptimiz ile prestijli bir ofise sahip olacaksınız. İzmir’de Hazır Ofis hizmetini farklı bir boyutta sunuyor. İzmir’in en prestijli plazasında Folkart Towers’ta yer alan çalışmaya hazır ofislerimiz açık ve kapalı otoparkları, şık restoranları ve konsiyerj hizmeti ile yüksek kalitede hizmet sunmaktadır. İzmir hazır ofis ihtiyacınız için bizimle hemen iletişime geçin ve teklif alın.

İzmir Hazır Ofis

Yeni bir iş kuruyorsanız veya mevcut işinizi farklı bir adrese taşımak istiyorsanız İzmir Folkart Towers’ta prestijli bir adrese sahip olabilirsiniz. Modern mobilyalarla döşenmiş, tüm ofis araçları ile donatılmış ofislerde internet, telefon alt yapısı, mutfak hizmetleri, temizlik hizmetleri, gibi hizmetlerden sınırsız faydalanacaksınız.

Firmanıza özel tahsis edilen telefon hattınız profesyonel sekreter tarafından cevaplanır ve yönlendirilir. Posta ve kargolarınız teslim alınır ve dilerseniz istediğiniz başka bir adrese yönlendirilir.

Hazır ofis kiralama hizmeti, kuruluş aşamasındaki şirketlerin karşılaşacağı riskleri ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır. Business Ofis Hazır Ofis konsepti sayesinde aidat, stopaj, elektrik, su, doğalgaz gibi masrafların tamamından kurtularak sadece aylık ofis kira bedeli ödersiniz.

İzmir’de Kiralık Hazır Ofis Çözümleri

 • Prestijli yasal iş adresi,
 • 7/24 ofis kullanımı,
 • Bina aidatı, genel ve ofis temizlik giderleri ödemeyeceksiniz,
 • Elektrik, su harcamaları için ilave ödeme gerekmiyor,
 • Isınma ve soğuma masrafları yok,
 • Dekorasyonu yapılmış, mobilyaları hazır,
 • Internet, telefon altyapısı ve yazıcı hizmetleri kurulu,
 • Sıcak ve soğuk içeceklerden kurulu hazır mutfak,
 • Şirketiniz adına özel telefon hattı veya kendi numaranızı taşıma imkanı,
 • Sekreterya hizmeti ile, çağrıların şirketinizin adı ile karşılanması ve online yönlendirme,
 • Posta ve Kargolarınızın sekterya tarafından teslimi, dilediğinizde farklı bir adrese yönlendirilmesi,
 • Güvenlikli kapı geçiş sistemi,
 • Tam donanımlı toplantı odası,
 • Günlük hazır ofis kiralama

Normal ofis kiralamamanız için o kadar çok sebep var ki..

NORMAL OFİSHAZIR OFİS
Dekorasyon, tadilat ve taşınma masraflarıModern ofis mobilyaları
Her yıl artan bina aidatlarıAidat ödemesi yok
Elektrik, su, doğalgaz aboneliği ve aylık değişken faturalarElektrik, su, doğalgaz kiraya dahil
Isınma & Soğuma masraflarıIsınma & Soğuma kalori harcaması yok
%30 ‘a varan Stopaj maliyetiKDV’den faydalanma, gider gösterme imkanı
İhtiyaç halinde sekreterya istihdamıHazır ücretsiz sekreterya hizmeti
Mutfak ve Temizlik masraflarıHazır kurulu sıcak ve soğuk içecek büfesi
Ofis ekipmanları (faks, fotokopi, tarayıcı cihazları)Full ofis ekipmanları
 Internet ve telefon hattı kurulumuÜcretsiz internet ve hat tahsisi

İzmir Hazır Ofis Kiralama

Şirketler kurumsallaşma sürecinde en büyük kaynağı marka algısı ve prestije yönelik yatırımlara ayrılmaktadır. Bu bağlamda Business Ofis ile İzmir hazır ofis kiralama hizmeti şirketinizin müşterilerinize karşı kurumsal yüzünü temsil etmektedir. Müşterilerinizin karşılanması ve ağırlanması yüksek hizmet kalitemizin bir parçasıdır. Amacımız, şirketinizin prestij anlamında pazar algısını yüksek tutmaktır. Günlük kiralık ofis İzmir seçenekleri için de bizim irtibata geçip cazip fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

İzmir Hazır Ofisler

İzmir hazır ofisler kuruluş aşamasındaki şirketlerin asıl odaklarının yatırım maliyetlerinden uzaklaşarak, pazarlama, satış, ürün geliştirme ve iş geliştirme kanallarına yatırım yapmasıdır. Business Ofis Hazır ofisler, yatırımcıya daha esnek ofis ortamıyla tanıştırarak, kontrollü bir bütçe ile ofis maliyetini minimize etmeyi amaçlar. Bu sayede yatırımcı, satın alma fonksiyonlarından uzaklaşarak, tüm maliyetlerini tek bir fatura altında kontrol etme imkanı bulur.

İzmir’de Hazır Ofis

İzmir’de hazır ofis çözümlerimiz, maliyetlerinizi kontrol altına almanıza destek olmaktadır. Farklı kiralama seçenekleri ile bütçelediğiniz ofis giderlerinin altında kalabilirsiniz

BUSİNESS SANAL OFİS ÇÖZÜMLERİ

OFİS ALANI

Harika bir iş günü geçirin.

İşinizle beraber büyüyebilen, mobilyalı, BT altyapısına sahip çalışma alanları: tek kişi veya bütün bir ekip içinORTAK ÇALIŞMA ALANI

Çalışmanın sosyal hali.

Sosyal şekilde paylaşılan bir ortamda masa alanı: İlk gelen kullanır esasına göre hizmet alabilir veya dilediğiniz masayı rezerve edebilirsiniz.

TOPLANTI ALANLARI

Profesyonel bir ortamda bir araya gelin.

 • Toplantılar,Görüşmeler veya Sunumlar Eğitimler, Mülakatlar veya Etkinlikler Esnek kullanım (bir saatten tüm güne veya daha fazlasına) Özel oda yapılandırmaları

BUSİNESS LOUNGE

Seyahat ederken çalışın.

rezervasyon gerektirmeyen toplantı alanlarımızda güvenilir WiFi, yazıcı, tarayıcı ve fotokopi makinesi bulunmaktadır.

Teklif al

Üyelik planlarımız merkezlerimizin herhangi birindeki business lounge'lar, ortak çalışma alanları ve özel ofislerin kullanımı için çok hesaplı olanaklar sunar.


Yorumlar (0)

Yorum yaz