Business Ofis İzmir’de Sanal Ofis hizmetini farklı bir boyutta sunuyor. Folkart Towers Plaza Sanal Ofis hizmetlerimiz ile kurumsal bir imaja sahip olacaksınız. İzmir’ in en prestijli plazasında yasal adresiniz olsun istemez misiniz? Folkart Towers İzmir Sanal Ofis hizmetimiz ile kurumsal bir imaja sahip olacaksınız. Sanal ofis İzmir arayışınız için size en cazip ve ekonomik sanal ofis çözümlerini sunmaktayız. Vakit kaybetmeden bize ulaşın İzmir’de en uygun sanal ofis fiyatları seçenekleri için sizinle irtibata geçelim.

Sanal Ofis Çözümleri
  • Prestijli yasal iş adresi,
  • Şirketiniz adına özel telefon hattı,
  • Türkçe ve İngilizce çağrı karşılama,
  • Özel hattınızı taşıma imkanı,
  • Sekreterler tarafından, gelen çağrılar şirketinizin adı ile cevaplanıp, yönlendirilmesi
  • Posta ve Kargolarınızın teslim alınıp, teslim edilmesi,
  • Siz ofis dışında iken misafirlerinizin karşılanıp ağırlanması,
  • Toplantı odaları ve günlük ofislerimizden indirimli olarak faydalanma imkanı,
  • Akıllı telefonlarınızdan ve web üzerinden rezervasyon imkanı.

Sanal Ofis Hakkında Bilmeniz Gerekenler ?

Düşük bütçeli iş kurmak mı istiyorsunuz? Sanal ofis nedir?

Sanal ofis kiralama hizmeti kurumsal altyapısı hazırlanmış kartvizitinize adresini, telefonu koyabileceğiniz geleneksel ofis hizmetlerinden tamamen arındırılmış yasal iş adresi hizmetidir. Siz ofis dışında iken telefonlarınıza ve elektronik postalarınıza bakarak yönlendirme yapan ve gün içinde gelen posta ve kargolarınızı teslim alıp, dilediğiniz başka bir adrese yönlendiren her an elinizin altında ulaşabileceğiniz bir sekreterin hizmet verdiği kurumsal bir ofis hizmetidir.

Sanal Ofis isminden de anlaşıldığı gibi, size gerçek bir ofis sunmadan ama gerçek bir ofiste ihtiyacınız olabilecek tüm kurumsal imkanları sağlayan bir hizmettir. Her ne kadar her gün gitmek zorunda olmadığınız bir ofisiniz olmasa da, sunduğu yasal adres sayesinde, size prestijli bir ofis adresi desteği vermektedir. Beraberinde sunduğu sekreterya hizmeti ile firmanız adına telefonlarınıza yanıt verilmekte, yine siz ofis dışında iken misafirleriniz karşılanıp ağırlanmaktadır.

İzmir Sanal Ofis sektöründe yeni bir yapılanma içinde hızla büyümeye devam ediyor. Özellikle Folkart Towers Sanal ofis kiralaması yapacak şirketler için prestijli adreslerden biri olarak kabul edilmektedir. İzmir’li firmalar sanal ofislere çok hızlı adapte oldular. Özellikle Sanal Ofis fiyatları uygun hizmeti İzmir’li şirketlerin yatırım maliyetini düşüren en önemli unsur haline gelmiştir. Ucuz Sanal ofis İzmir için artık birçok firma prestijli bir iş adresi edinmektedir.

Business Ofis hızlı bir kiralama yaparak, ertesi gün işinizi faaliyete geçirebilirsiniz. Ekonomik ofis çözümleri sayesinde bir çok yatırım maliyetinden kurtulabilirsiniz.

Sanal ofisin faydası ve avantajları nelerdir?

Kurumsal ve profesyonel ofis yönetimi, yasal bir iş adresi olması sebebiyle banka ve finans kuruluşlarından kolay kredi temin etme imkanı; Ofis kirası, stopaj, aidat, elektrik, su, telefon, ısıtma-soğutma faturalarından kurtulma; Sarf malzeme diye tanımladığımız, yazıcı, faks, scanner, fotokopi makine temini ve bakım ihtiyacınızın olmaması; Çalışan istihdamına gerek kalmadan tazminat, ihbar maaş, sigorta, yol ve yemek yardımı gibi masraflara katlanmak zorunda kalmamak; Şirket hattınız taşıma imkanı yada şirketiniz adına özel telefon hattı; Sekreteriniz tarafından posta ve kargolarınızın teslim alınıp muhafaza edilmesi, dilediğinizde farklı bir adrese yönlendirilmesi; Akıllı telefonlarınızdan ve web üzerinden rezervasyon imkanı.

İş yeri adresim neresi olmalı?

İş yeri adresinizi seçerken mutlaka Prestijli bir adres olmasına önem verin. İzmir’de Sanal Ofis hizmeti alacaksanız ve mademki fiziki olarak bir ofisiniz olmayacak ise, Folkart Towers tek seçiminiz olsun.

Sekreterli Sanal Ofisler, şirketinizin adıyla çağrılara yanıt vermekte ve günlük posta, kargo, faks işlemlerinizi yöneterek, kargolarınızı teslim alarak sizi bilgilendirmektedir. Siz ofis dışında iken, biz sizin adınıza şirketinizi temsil ediyoruz.

SANAL OFİS ÇÖZÜMLERİ

OFİS ALANI

Harika bir iş günü geçirin.

İşinizle beraber büyüyebilen, mobilyalı çalışma alanları tek kişi veya bütün bir ekip için sizlere sunuyoruz.ORTAK ÇALIŞMA ALANI

Çalışmanın sosyal hali.

Sosyal şekilde paylaşılan bir ortamda masa alanı: İlk gelen kullanır esasına göre hizmet alabilir veya dilediğiniz masayı rezerve edebilirsiniz.


TOPLANTI ALANLARI

Profesyonel bir ortamda bir araya gelin.

Toplantılar, Görüşmeler, Sunumlar, Eğitimler, Mülakatlar Veya Etkinlikler. Esnek Kullanım Olanaklarına Sahip Olmak ( 1 Saatten Tam Güne veya daha fazlasına)BUSİNESS LOUNGE

Seyehat ederken çalışın.

Gayriresmî, rezervasyon gerektirmeyen toplantı alanlarımızda güvenilir WiFi, yazıcı, tarayıcı ve fotokopi makinesi bulunmaktadır.

Yorumlar (0)

Yorum yaz